Przejdź do treści

Dla domu

Rosnące koszty energii elektrycznej i ogrzewania budzą niepokój o ognisko domowe. Obowiązki związane z obsługą tradycyjnych pieców grzewczych na węgiel, drewno czy pellet obciążają Twój dzień. Dzięki zastosowaniu zielonych technologii w Twoim domu możesz odzyskać spokój!

Poznaj jak zyskasz na OZE w Twoim domu!

Rosnące koszty energii elektrycznej i ogrzewania budzą niepokój o ognisko domowe. Obowiązki związane z obsługą tradycyjnych pieców grzewczych na węgiel, drewno czy pellet obciążają Twój dzień. Dzięki zastosowaniu zielonych technologii w Twoim domu możesz odzyskać spokój!

Energia ze słońca nie tylko sprawia, że Twój dom będzie przyjazny środowisku, ale też oszczędny i bardziej niezależny od podwyżek energii. Fotowoltaika na Twoim dachu, w ogrodzie czy na garażu zapewni Ci komfort energetyczny na lata i spokój o Twój domowy budżet.

Tradycyjne piece grzewcze powodują, że dbanie o ciepłą wodę oraz ogrzewanie w domu bywa męczące i brudzące. Zmiana źródła ogrzewania na czyste i zielone pozwoli na cieszenie się ciepłem bez martwienia się o napełnienie zbiornika i zakup paliwa. Przy jednoczesnym zastosowaniu pompy ciepła oraz fotowoltaiki nie tylko zyskasz czyste i zielone źródło ciepła, to koszty utrzymania Twojego domu mogą się zmniejszyć nawet do zera!

Obawiasz się o koszty inwestycji?

Jesteś w trakcie budowy domu i myślisz o zamontowaniu pompy ciepła? Skorzystaj z programu Moje Ciepło i uzyskaj do 7 tys. zł zwrotu za pompę ciepła powietrze-powietrze lub powietrze-woda, bądź do 21 tys. zł zwrotu za montaż gruntowej pompy ciepła.

Twój dom wymaga modernizacji? Obawiasz się o koszty inwestycji? Jesteś właścicielem lub współwłaścicielem domu jednorodzinnego, lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą i posiadasz kocioł na paliwo stałe? Skorzystaj z programu Czyste Powietrze i otrzymaj dotację na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację domu: do 30, 37 lub 69 tys. zł (podstawowy, podwyższony i najwyższy poziom dofinansowania) oraz do 47 lub 79 tys. zł przy dotacji z prefinansowaniem (podwyższony i najwyższy poziom dofinansowania).

Przerwy w dostawie prądu spędzają Ci sen z powiek?

Zainwestuj w magazyn energii! Jest to rozwiązanie, które pozwala uniezależnić dom od dostawcy energii, a także jeszcze efektywniej wykorzystać wyprodukowany prąd.

Gdy zdecydujesz się na instalację fotowoltaiczną i magazyn energii nie zapomnij o dofinansowaniu. Program Mój Prąd pozwoli Ci uzyskać zwrot do 5 tys. zł za montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej oraz do 7,5 tys. zł za magazyn energii.

Nasi doradcy pomogą Ci w doborze optymalnego rozwiązania dla Twojego domu i Twojej kieszeni. Współpracujemy też z instytucjami finansowymi – zamień swój rachunek za prąd na ratę, a po zwrocie z inwestycji ciesz się z taniego i ekologicznego domu.

Nasi doradcy czekają na Twój ruch.

Skontaktuj się z nami już dziś!