Dla domu

Dom to miejsce odpoczynku i spokoju…

Niestety rosnące koszty energii elektrycznej i ogrzewania zaburzają porządek domowy. Brak stabilności kosztu utrzymania domu powoduje brak radości z przebywania w nim. Niepokój o ognisko domowe, a także obowiązki związane z utrzymaniem ogrzewania domu powodują, że dom staje się wymagającym miejscem. Dzięki zastosowaniu jednak zielonych technologii w Twoim domu możesz odzyskać spokój.

Energia ze słońca nie tylko sprawia, że Twój dom będzie przyjazny środowisku, ale też oszczędny i bardziej niezależny. Fotowoltaika na Twoim dachu, w ogrodzie czy na garażu zapewni Ci komfort energetyczny na lata i spokój o Twój domowy budżet.

Tradycyjne piece grzewcze powodują, że dbanie o ciepłą wodę oraz ogrzewanie w domu bywa męczące i brudzące. Zmiana źródła ogrzewania na czyste i zielone pozwoli na cieszenie się ciepłem bez martwienia się o napełnienie zbiornika i zakup paliwa. Przy jednoczesnym zastosowaniu pompy ciepła (hiperlink do podstrony pompy ciepła) oraz fotowoltaiki nie tylko zyskasz czyste i zielone źródło ciepła, to koszty utrzymania Twojego domu mogą się zmniejszyć nawet do zera!

Twój dom wymaga modernizacji? Obawiasz się o koszty inwestycji? Skorzystaj z programu Czyste Powietrze: https://czystepowietrze.gov.pl/. Nasi doradcy pomogą Ci w doborze optymalnego rozwiązania dla Twojego domu i Twojej kieszeni. Współpracujemy też z instytucjami finansowymi – zamień swój rachunek za prąd na ratę, a po zwrocie z inwestycji ciesz się z taniego i ekologicznego domu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.