Elektromobilność

Samochód elektryczny w Twoim domu


Już w 2035 roku Unia Europejska wstrzyma rejestrację aut spalinowych. Jest to duża zmiana, na którą warto przygotować swój dom odpowiednio wcześnie. Niezależność od stacji paliw i zewnętrznych stacji ładowania to spokój, komfort i wygodna użytkowania.

Energia dla Twojego pojazdu


Stacja ładowania samochodów elektrycznych w domowym zaciszu sprawi, że proces „tankowania” będzie sprawny i wygodny. Nowoczesny design urządzeń idealnych do domowego użytku sprawią, że ładowarka będzie nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale także ozdobą Twojego wnętrza.

Bezpieczeństwo przede wszystkim


Obawiasz się, że prąd o odpowiednim dla auta napięciu będzie stanowił zagrożenie dla domowników? Bez obaw! Renomowani producenci jak Fronius i Webasto zadbają o bezpieczeństwo auta i Twojej rodziny, a także o efektywność ładowania.

Zielona energia w ruchu


Korzystając z instalacji fotowoltaicznej zapewnisz zieloną energię dla swojego auta. Mobilność nigdy nie była bardziej przyjazna środowisku. Dodatkowo zaopatrując się w energię w warunkach domowych sprawiasz, że Twoje elektryczne auto jest ekonomiczne, a koszt podróży jest niższy niż w przypadku samochodu spalinowego.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.