niskoemisyjni.pl sp. z o.o.| ul. Gizewiusza 2/2, 12-200 Pisz, woj. warmińsko-mazurskie | +48 511 986 729 | biuro@niskoemisyjni.pl | NIP 8491592929

Instalacje fotowoltaiczne w firmie

Znaczną część budżetu polskich przedsiębiorców stanowi koszt opłacania rachunków za prąd. Mówi się, że już nawet 20% kosztów Twojego biznesu pochłania zasilanie wszelkiego rodzaju urządzeń! Pozycja ta z roku na rok będzie pożerała coraz więcej Twoich zysków. Powszechne sprzęty w biurach oraz na halach przemysłowych zwiększają zapotrzebowanie na prąd. Zapowiedzi analityków mówią nawet o 70 % wzrostach cen energii!
Instalacje fotowoltaiczne w firmie, fabryce to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy poszukują oszczędności. Dodatkowo takie rozwiązanie, jak posiadanie własnej elektrowni słonecznej pozwala na przeniesienie pieniędzy przeznaczonych na opłaty, na rozwój własnego biznesu. Instalacje fotowoltaiczne w firmie i fabryce pozwalają również na realizowanie zdrowej polityki środowiskowej ze względu na swój wysoce ekologiczny, przyjazny przyrodzie charakter. Elektrownia słoneczna wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne, aby czerpać energię wprost z naszej rodzimej gwiazdy.

 

Czy Twoją firmę stać na taki koszt?

Instalacja fotowoltaiczna w Twojej firmie to:

Realne, długofalowe obniżenie kosztów

Zamień rachunek za prąd w czysty zysk! Korzystając z instalacji fotowoltaicznej oszczędzasz nie tylko prąd, ale zmagazynowaną, niewykorzystaną energię możesz sprzedać do twojego operatora!

Niezależność energetyczna

To Twoja firma będzie dostawcą prądu w okresie, gdy zakłady energetyczne wprowadzają ograniczenia! Energia wyprodukowana, ale niewykorzystana nie musi zostać sprzedana. Wykorzystasz ją w odpowiednim dla biznesu okresie.

Biznes odpowiedzialny społecznie

Wprowadź swoją firmę w nową erę, w erę odpowiedzialnego biznesu. Zadbaj nie tylko o swój zysk, ale też o środowisko dla Twoich klientów.

Zainteresowany? Nie zwlekaj!

Czekamy na Twój kontakt!
Zainteresowany? Zadzwonimy!

Kiedy mamy zadzwonić?

lub zostaw nam wiadomość!

Administratorem danych osobowych jest niskoemisyjni.pl sp. z o.o. z siedzibą w Piszu, adres: ul. Gizewiusza 2 lok. 2, 12-200 Pisz (zwana dalej „Administratorem”). Administrator przetwarza dane osobowe głównie w celach organizacyjnych tj. odpowiedzi na przesłanie zapytanie oraz w celach marketingowych, w szczególności w celu przesłania ofert, które mogą Państwa zainteresować. Więcej informacji na temat celów i sposobów przetwarzania danych oraz praw, które Państwu przysługują, znajduje się tutaj.