Fotowoltaika

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?


Nasze instalacje fotowoltaiczne to przede wszystkim jakość. Jakość to bezpieczeństwo, efektywność i trwałość, a estetyka jest w gratisie. Poznaj czym się różnimy od konkurencji:

PODWIESZONE PRZEWODY


Wiszące luźno na dachu przecierają się, stając się potencjalnym miejscem awarii oraz pożaru. W naszych instalacjach dbamy, aby przewody były zabezpieczone i służyły bez zakłóceń długie lata.

DODATKOWE USZCZELNIENIA


Poza fabrycznymi uszczelkami z EPDMu uszczelniamy dodatkowo wszystkie miejsca montażu. Do uszczelnienia używamy wysokiej jakości mas dekarskich (najczęściej droga i niezawodna Sika Sikaflex). Dzięki montażowi elementów w górnej fali blachodachówki szczelność dachu nie jest zakłócona.

UZIEMIENIE I POMIARY


Wykonujemy uziemienie oraz mierzymy poziom rezystancji gruntu (gwarancja bezpieczeństwa Twojego oraz Twojej rodziny). Pamiętaj że każde uziemienie powinno mieć poniżej 10 omów. Dbamy, aby nasze instalacje spełniały wymogi bezpieczeństwa.

BEZPIECZEŃSTWO


Wykonujemy połączenia wyrównawcze pomiędzy modułami (znowu chodzi o Wasze bezpieczeństwo i przeciwdziałanie przed porażeniem). Te niepozorne blaszki z ząbkami pilnują, aby w przypadku przepięcia prąd trafił uziemieniem do gruntu, a nie raził chociażby po dotknięciu rynny. Instalacja fotowoltaiczna to elektrownia na dachu lub gruncie. Tu nie mam miejsca na półśrodki oraz założenie, że nic się nie stanie.

MIERZYMY NA KONIEC


Kończąc instalację sprawdzamy wszystkie parametry. Dzięki miernikom nasze pomiary upewniają nas i naszych klientów o bezpieczeństwie i efektywności instalacji.

DLACZEGO WYBIERAJĄ NAS KLIENCI?


  • bo nie jesteśmy najtańsi
  • bo nie szukamy bezsensownych oszczędności stosując tanie zamienniki ważnych, ale niewidocznych dla Klienta komponentów
  • bo nie idziemy na skróty. Nie, nie godzimy się na wykorzystanie kanałów wentylacyjnych do prowadzenia przewodów solarnych, wykonujemy uziemienie i dokonujemy jego pomiaru, montujemy konstrukcję do krokwi,
  • bo w zespole monterów zawsze jest dekarz oraz elektryk
  • bo uważamy, że dobrze wykonana instalacja to taka, która nie tylko estetycznie wygląda, ale jest także bezpieczna i trwała
  • bo pomagamy załatwić formalności
  • bo dla nas ważny jest zadowolony klient, który wraca po więcej
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.