Fotowoltaika

Dopasuj idealną instalację fotowoltaiczną

Twój miesięczny rachunek za prąd

0

Wielkość instalacji

0.00 kWp

Roczne oszczędności

0.00 PLN

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?


Nasze instalacje fotowoltaiczne to przede wszystkim jakość. Jakość to bezpieczeństwo, efektywność i trwałość, a estetyka jest w gratisie. Poznaj czym się różnimy od konkurencji:


PODWIESZONE PRZEWODY


Wiszące luźno na dachu przecierają się, stając się potencjalnym miejscem awarii oraz pożaru. W naszych instalacjach dbamy, aby przewody były zabezpieczone i służyły bez zakłóceń długie lata.


DODATKOWE USZCZELNIENIA


Poza fabrycznymi uszczelkami z EPDMu uszczelniamy dodatkowo wszystkie miejsca montażu. Do uszczelnienia używamy wysokiej jakości mas dekarskich (najczęściej droga i niezawodna Sika Sikaflex). Dzięki montażowi elementów w górnej fali blachodachówki szczelność dachu nie jest zakłócona.


UZIEMIENIE I POMIARY


Wykonujemy uziemienie oraz mierzymy poziom rezystancji gruntu (gwarancja bezpieczeństwa Twojego oraz Twojej rodziny). Pamiętaj że każde uziemienie powinno mieć poniżej 10 omów. Dbamy, aby nasze instalacje spełniały wymogi bezpieczeństwa.


BEZPIECZEŃSTWO


Wykonujemy połączenia wyrównawcze pomiędzy modułami (znowu chodzi o Wasze bezpieczeństwo i przeciwdziałanie przed porażeniem). Te niepozorne blaszki z ząbkami pilnują, aby w przypadku przepięcia prąd trafił uziemieniem do gruntu, a nie raził chociażby po dotknięciu rynny. Instalacja fotowoltaiczna to elektrownia na dachu lub gruncie. Tu nie mam miejsca na półśrodki oraz założenie, że nic się nie stanie.


MIERZYMY NA KONIEC


Kończąc instalację sprawdzamy wszystkie parametry. Dzięki miernikom nasze pomiary upewniają nas i naszych klientów o bezpieczeństwie i efektywności instalacji.


DLACZEGO WYBIERAJĄ NAS KLIENCI?


 • bo nie jesteśmy najtańsi
 • bo nie szukamy bezsensownych oszczędności stosując tanie zamienniki ważnych, ale niewidocznych dla Klienta komponentów
 • bo nie idziemy na skróty. Nie, nie godzimy się na wykorzystanie kanałów wentylacyjnych do prowadzenia przewodów solarnych, wykonujemy uziemienie i dokonujemy jego pomiaru, montujemy konstrukcję do krokwi,
 • bo w zespole monterów zawsze jest dekarz oraz elektryk
 • bo uważamy, że dobrze wykonana instalacja to taka, która nie tylko estetycznie wygląda, ale jest także bezpieczna i trwała
 • bo pomagamy załatwić formalności
 • bo dla nas ważny jest zadowolony klient, który wraca po więcej


OPINIE KLIENTÓW

 • Jakub, województwo podlaskie
  Instalacja 9,9 kWp w woj. Podlaskim. Ekipa w pełni godna polecenia. Nastawieni na szybką i sprawną realizację. Sami pamiętali i terminach i ich dotrzymali. Bardzo pomocny kontakt na początek, wszystko jak należy wyjaśnione. Pan Piotr, który utrzymywał z nami kontakt przez cały okres wykonania zlecenia - nie przestał być aktywny po zapłaceniu faktury ;) Sprzęt oferują dobry, ale nie najdroższy. Półka cenowa też nie jest zatem najniższa. Ale jak sami mówią - kiedy rynek się nasyci, fajnie byłoby mieć gwarancję od kogoś kto dalej istnieje :) Myślę, że niskoemisyjni.pl będą istnieć dość długo, by instalacja zdążyła się zestarzeć. Pozdrawiam i polecam!
  Jakub, województwo podlaskie
 • Instalacja została zainstalowana sprawnie, terminowo i bezproblemowo. Niskoemisyjni wykazali się operatywnością w podłączeniu do sieci zainstalowanej instalacji w tak niesprzyjających warunkach jaki stworzył koronawirus. Firma godna polecenia.
  Katarzyna
  PDM Pisz
 • Super profesjonalna i niezwykle sprawna ekipa. Bardzo staranna robota i co ważne na czas, zgodnie z ustaleniami . Instalacja już działa i produkuje. Polecam z czystym sumieniem.
 • Na początku roku 2020 niskoemisyjni.pl instalowali nam (woj.mazowieckie) 10 paneli na dachu domu. Instalacja przebiegła sprawnie, czysto, a najważniejsze skutecznie i wszystko działa. Chłopaki naprawdę dają radę:) Także w trudnych warunkach atmosferycznych, mają niezbędny sprzęt. Gdy mieliśmy trochę kłopotów z dostawcą prądu PGE, mogliśmy liczyć na pomoc i konsultacje z Panem Piotrem. Polecam z całego serca. Jak to mówią 'będzie Pani zadowolona' :)
 • Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonanej instalacji oraz ze współpracy z Państwem. Dziękuję za wszelką pomoc i cenne sugestie.
 • Moja instalacja wykonana przez tĘ firmę na jednym za sklepów już pracuje od kilku dni. Tak jak jestem zadowolona ze sprawności wykonania prac, tak też z szybkości podłączenia do sieci i produkcji własnego prądu. Radość moja tym większa, jak wczoraj otrzymałam faktury za prąd za styczeń. Trafna inwestycja, bo żaden bank nie da takiego zysku. Firma godna polecenia!