Sprawdź swój !

niskoemisyjni.pl - panele słoneczne na dom

Uwierzysz w to, że możesz generować swój własny prąd? Obecnie technologia pozwala na wykorzystywanie paneli
słonecznych na dom, dzięki którym obniżysz rachunki za energię nawet aż do okrągłego 0 zł. Dzięki nam stworzysz
własną elektrownię! Jest to rozwiązanie nie tylko wysoce ekonomiczne, ale również wpisujące się w ogółem pojęte
zasady ochrony środowiska.
Możesz mieć swoją instalację fotowoltaiczną już od 0 zł! Poprzez sfinansowanie instalacji kredytem lub pożyczką twój
domowy budżet może nie odczuć jakiejkolwiek zmiany. Przy dopasowaniu formy finansowania rata kredytu może zastąpić
Twój obecny rachunek za prąd! Po spłacie zobowiązania pozostaje tylko liczyć swoje oszczędności.
Domowa elektrownia słoneczna jest już na wyciągnięcie ręki. Korzystne finansowania zarówno poprzez programy i
dotacje, jak i dedykowane produkty finansowe oferowane przez banki sprawiają, że Twoja czysta Energia kosztuje Cię
tyle ile obecny rachunek za prąd! Po spłacie kredytu za panele fotowoltaiczne tylko zyskujesz!

Obniż swój rachunek za prąd

Każda domowa instalacja to realne obniżenie kosztów. Przy miesięcznym rachunku za energię elektryczną o wysokości 200 zł możesz oszczędzić ponad 2.000 zł rocznie - Twój rachunek może zostać obniżony do około 20 zł miesięcznie!

Inwestycja, która się zwraca

Skorzystaj z ulgi podatkowej oraz dofinansowania w programie Mój Prąd, a twoja inwestycja fotowoltaiczna będzie tańsza nawet o 14.000 zł i zwróci się szybciej niż myślisz - nawet w 5 lat! Kolejne lata to korzystanie z darmowej energii! Pamiętaj, że żywotność instalacji fotowoltaicznej planowana jest na co najmniej 25 lat.

Czyste powietrze dla Twoich bliskich

Domowe instalacje fotowoltaiczne to krok w kierunku czystego powietrza. Odnawialne źródła energii nie tylko dbają o stan Twojego portfela, ale także ratują nasze środowisko.

Ale ile to kosztuje?

Możesz mieć swoją instalację fotowoltaiczną już od 0 zł! Poprzez sfinansowanie instalacji kredytem lub pożyczką twój domowy budżet może nie odczuć jakiejkolwiek zmiany. Przy dopasowaniu formy finansowania rata kredytu może zastąpić Twój obecny rachunek za prąd! Po spłacie zobowiązania pozostanie tylko liczyć swoje oszczędności.

Instalacje fotowoltaiczne są na wyciągnięcie ręki. Korzystne finansowania zarówno poprzez programy i dotacje, jak i dedykowane produkty finansowe oferowane przez banki sprawiają, że Twoja czysta Energia kosztuje Cię tyle ile obecny rachunek za prąd! Po spłacie kredytu tylko zyskujesz! 

Dlaczego ?

niskoemisyjni.pl sp. z o.o.| ul. Gizewiusza 2/2, 12-200 Pisz, woj. warmińsko-mazurskie | +48 511 986 729 | biuro@niskoemisyjni.pl | NIP 8491592929

Pomoc w uzyskaniu finansowania w postaci kredytu lub pożyczki
Zapewniamy pomoc profesjonalistów w dziedzinie, dzięki którym kredyt będzie dopasowany w pełni do Twoich potrzeb i możliwości!
Pomoc w uzyskaniu dofinansowania
Świadczymy usługi w dopełnieniu formalności związanych z uzyskaniem dofinansowania w programach promujących odnawialne i niskoemisyjne źródła energii, w tym Program Mój Prąd oraz Czyste Powietrze
Bezpłatny audyt energetyczny
Nasi pracownicy profesjonalnie dobiorą wielkość instalacji fotowoltaicznej po analizie energetycznej Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych
Poprzedni
Następny

Zainteresowany? Nie zwlekaj!

Czekamy na Twój kontakt!
Zainteresowany? Zadzwonimy!

Kiedy mamy zadzwonić?

lub zostaw nam wiadomość!

Administratorem danych osobowych jest niskoemisyjni.pl sp. z o.o. z siedzibą w Piszu, adres: ul. Gizewiusza 2 lok. 2, 12-200 Pisz (zwana dalej „Administratorem”). Administrator przetwarza dane osobowe głównie w celach organizacyjnych tj. odpowiedzi na przesłanie zapytanie oraz w celach marketingowych, w szczególności w celu przesłania ofert, które mogą Państwa zainteresować. Więcej informacji na temat celów i sposobów przetwarzania danych oraz praw, które Państwu przysługują, znajduje się tutaj.