Przejdź do treści

Klimatyzacja

Klimatyzacja jest gwarantem optymalnej temperatury w Twoim domu. Ocieplenie klimatu i wzrost średniej temperatury w naszym klimacie sprawia, że nasz komfort często jest zaniedbany. Dzięki urządzeniom klimatyzacji zadbasz o komfort swój i swojej rodziny.

Klimatyzacja - komfort termiczny w zasięgu ręki

Systemy klimatyzacyjne, montowane w domach i firmach, działają w oparciu o rozlokowane w pomieszczeniach, rury wypełnione czynnikiem chłodniczym. Ich podstawowym celem jest schładzanie powietrza do określonej temperatury – w niektórych przypadkach mogą pełnić także funkcję dogrzewania, podnosząc komfort przebywania w pomieszczeniu oraz wpływać na jakość powietrza – np. oczyszczając je z wilgoci czy grzybów.

Posiadanie klimatyzacji to ogromny komfort, który uwarunkowany jest jednak doborem odpowiedniego modelu urządzenia – uwzględniając przy tym powierzchnię budynku, który ma schładzać, jego układ oraz liczebność osób, które w nim przebywają. Myślisz o montażu klimatyzacji w swoim domu lub firmie? Zaproponujemy Ci najbardziej optymalne rozwiązanie.

Jak działa klimatyzacja?

Klimatyzacja to system oparty na jednostce wewnętrznej i zewnętrznej. Pierwsza ma za zadanie dystrybuować chłodne powietrze po lokalu, w którym jest zamontowana, z kolei druga oddaje na zewnątrz ciepło pozyskane z pomieszczenia – przy pomocy odpowiedniego wentylatora.

System klimatyzacyjny składa się także z rozlokowanych w budynku miedzianych rur, którymi krąży czynnik chłodniczy. Ulega on sprężeniu, następnie wraca do jednostki wewnętrznej, gdzie zostaje rozprężony i ponownie pobiera ciepło z powietrza.

Zadaniem klimatyzacji jest zapewnienie komfortu osobom, które przebywają w pomieszczeniu – poprzez możliwość sterowania oczekiwaną temperaturą, ale także dbanie o jakość powietrza.
Skontaktuj się  nami – wybierzemy dla Ciebie solidną i funkcjonalną klimatyzację.

Klimatyzacja od Niskoemisyjnych - dlaczego warto?

Rozbudowane portfolio realizacji z obszaru systemów klimatyzacyjnych – dla klientów indywidualnych i firm – pozwala nam dobierać najbardziej optymalne do potrzeb użytkownika, a przy tym solidne, rozwiązania. Inwestując w klimatyzację zyskujesz szereg udogodnień, wśród których dominują:

  • komfort termiczny w pomieszczeniu – bez względu na panującą temperaturę zewnętrzną,
  • możliwość doraźnego dogrzewania klimatyzacją i szybkiego podniesienia temperatury w pomieszczeniu,
  • nowoczesny i estetyczny system klimatyzacyjny, który wpasuje się w każdą przestrzeń,
  • oparte na nowoczesnych technologiach rozwiązania, umożliwiające wygodne i zdalne sterowanie klimatyzacją z każdego miejsca,
  • dobór urządzenia dopasowanego nie tylko do potrzeb, ale także stylu życia użytkownika,
  • wyłącznie trwałe, solidne i niezawodne systemy klimatyzacyjne, oparte na wieloletnim doświadczeniu w ich montażu i serwisie.

Niskoemisyjni - co nas wyróżnia?

Dostarczamy wyłącznie systemy klimatyzacyjne dopasowane do stylu życia i oczekiwań naszych klientów. Koncentrujemy się na tym, by proponowane rozwiązania zaspokajały ich potrzeby pod każdym kątem – możliwości technologicznych, użytkowych, ale także walorów estetycznych i funkcjonalnych.

Nasz zespół stanowi doświadczona i wykwalifikowana kadra – nie korzystamy z usług podwykonawców, dzięki czemu każdy etap prac – od projektu, przez montaż, po serwis, realizujemy samodzielnie, dbając o najwyższe standardy procesów. Pracujemy tylko na komponentach najbardziej renomowanych producentów – marek  Hisense, Rotenso, LG, Panasonic, Daikin. Dzięki temu jesteśmy pewni jakości, którą oferujemy. Szukasz nowoczesnej, funkcjonalnej i niezawodnej klimatyzacji do swojego obiektu? Chętnie wskażemy odpowiedni dla Ciebie model. Skontaktuj się z nami w sprawie oferty handlowej.

Klimatyzacja - dla kogo?

Klimatyzacja to rozwiązanie idealne dla wszystkich, którzy cenią możliwość utrzymania optymalnej temperatury w pomieszczeniach – bez względu na tę, panującą na zewnątrz. To również inwestycja dla osób, które chcą szybko i wygodnie dogrzać przestrzeń, a także korzystać z nowoczesnych funkcjonalności oferowanych dziś przez zaawansowane systemy klimatyzacyjne. Znajdziesz wśród nich, chociażby: oczyszczanie powietrza z grzybów czy pleśni, podnoszenie jego jakości dzięki funkcji jonizacji, ale także osuszaniu.

Zastanawiasz się nad tym, czy klimatyzacja to rozwiązanie dla Ciebie? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję. 

Z myślą o oczekiwaniach klientów

Specjalizujemy się w montażu nowoczesnych i sprawdzonych systemów klimatyzacyjnych, w domach klientów indywidualnych, ale także siedzibach firm i obiektach instytucjonalnych. Podstawą naszych działań jest odpowiadanie na ich potrzebny na każdym etapie współpracy. Oferujemy więc nie tylko rzetelny montaż i kompleksowe objaśnienie dobieranych dla danej inwestycji rozwiązań, ale także pełne wsparcie posprzedażowe – w tym realną gwarancję i szybki serwis. Bez względu na to, jakiej pomocy od nas potrzebujesz, rozwiejemy każdą Twoją wątpliwość i pomożemy Ci znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie Twojego problemu.  Masz pytania?

Nasi doradcy czekają na Twój ruch.

Skontaktuj się z nami już dziś!