Mój Prąd dla fotowoltaiki

Rządowy Program Mój Prąd to nawet 5.000 zł dofinansowania bez podatku dochodowego!

Dofinansowanie dotyczy wszystkich prywatnych inwestorów, których nowa instalacja fotowoltaiczna ma moc od 2 do 10 kW, nie została zakończona przed 23 lipca 2019 roku, wytwarza energię na potrzeby własne, a właściciel podpisał kompleksową umowę z dostawcą energii.

Wniosek, który pobierasz ze strony NFOŚIGW, wraz z Fakturą zakupu, potwierdzeniem płatności oraz zaświadczenie o zainstalowaniu dwukierunkowego wystarczy, aby uzyskać do 5.000 zł. Wniosek możesz złożyć osobiście, wysłać pocztą lub przez Internet. Obecny nabór trwa tylko do 20 grudnia 2019 r.

Dofinansowanie dotyczy tylko nowych instalacji, które zakłada profesjonalny podmiot. Pamiętaj, że finansowanie instalacji z innego programu (np. Czyste powietrze) wyklucza możliwość uzyskania dotacji. Otrzymana dotacja obniża wysokość ulgi termomodernizacyjnej możliwej do rozliczenia w rocznym zeznaniu podatku dochodowego.

Program przewiduje 5.000 zł na każdą nową instalację! Możesz ją założyć na domu, gruncie lub budynku gospodarczym.

Dotacja do paneli fotowoltaicznych zwolniona jest z podatku dochodowego! Jest to czyste wsparcie twojego odnawialnego źródła energii.

niskoemisyjni.pl sp. z o.o.| ul. Gizewiusza 2/2, 12-200 Pisz, woj. warmińsko-mazurskie | +48 511 986 729 | biuro@niskoemisyjni.pl | NIP 8491592929

Dodaj komentarz

Zainteresowany? Zadzwonimy!

Kiedy mamy zadzwonić?

lub zostaw nam wiadomość!

Administratorem danych osobowych jest niskoemisyjni.pl sp. z o.o. z siedzibą w Piszu, adres: ul. Gizewiusza 2 lok. 2, 12-200 Pisz (zwana dalej „Administratorem”). Administrator przetwarza dane osobowe głównie w celach organizacyjnych tj. odpowiedzi na przesłanie zapytanie oraz w celach marketingowych, w szczególności w celu przesłania ofert, które mogą Państwa zainteresować. Więcej informacji na temat celów i sposobów przetwarzania danych oraz praw, które Państwu przysługują, znajduje się tutaj.