o nas

Kim jesteśmy?

Młodym, pełnym pasji oraz entuzjazmu zespołem, mającym na celu promowanie odnawialnych źródeł energii, poprzez obniżanie nieustannie rosnących kosztów związanych z Twoimi wydatkami na energię elektryczną oraz ogrzewanie. Pochodzimy z miejsca kojarzonego z czystym powietrzem oraz naturą, czyli z Mazur, a konkretnie z miasta o nazwie Pisz. Jesteśmy także rodzicami, patrzącymi na zmieniający się i niszczejący na naszych oczach klimat. Chcemy, aby nasze, a także Twoje dzieci i wnuki poznały Świat takim jakim jest teraz. Są to główne powody, dla których dbałość o środowisko oraz wspólną przyszłość, w tym także Twoje rachunki, są dla nas szczególnie ważne, a prowadzenie firmy jest dla nas nie tylko sposobem na  życie, ale również pasją oraz misją społeczną.

W czym Ci pomożemy?

Obniżymy Twoje rachunki za prąd nawet o 90 % w skali roku oraz sprawimy, że staniesz się niezależny od kolejnych podwyżek cen energii, przy jednoczesnym promowaniu ekologicznego sposób jej wytwarzania. W ten sposób zapewnimy Ci wymierne korzyści finansowe, nie zapominając o realizacji misji naszej firmy.

Jak pomagamy?

Zajmujemy się wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych, zwanych także instalacjami PV (od ang. photovoltaics). Zaopiekujemy się Tobą kompleksowo, od rozpoznania Twoich potrzeb, poprzez przygotowanie projektu, wykonanie instalacji oraz jej serwis. Zapewniamy pełne wsparcie pod kątem wypełnienia formalności związanych z przyłączeniem instalacji do sieci, jak również zapewniamy pełną obsługę związaną z uzyskaniem dofinansowania w postaci programów rządowych lub sfinansowania inwestycji przez dedykowane produkty finansowe. Razem z Tobą, poprzez produkcję taniego i czystego prądu dbamy o klimat.

Gdzie działamy?

Nasze założenie jest proste – bierzemy odpowiedzialność za wykonane instalacje, dlatego nie działamy na terenie całego kraju. Chcemy do Ciebie dotrzeć szybko, bo prąd i pieniądze nie lubią zwłoki. Naszą działalność ograniczamy do trzech województw: warmińsko-mazurskiego (skąd pochodzimy i gdzie znajduje się siedziba firmy), podlaskiego oraz części województwa mazowieckiego.

Dlaczego My?

Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy wyłącznie za pośrednictwem wykwalifikowanych ekip monterskich, przy wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań i najwyższej jakości produktów. U nas, nawet najtańsze w ofercie produkty spełniają najwyższe wymogi i przynoszą znaczne korzyści finansowe. Wychodzimy z założenia, że przy inwestycji mającej służyć Ci przez ponad 25 lat, sprawdzą się wyłącznie najlepsze rozwiązania dostarczane przez doświadczonych producentów. Rozumiemy, że inwestując swoje ciężko zarobione pieniądze potrzebujesz zabezpieczenia, dlatego na naszą pracę zawsze udzielamy gwarancji (poza niezależnymi od naszej gwarancjami producentów).

Gdzie działamy dokładnie z niskoemisyjną fotowoltaiką?

Nasza działalność fotowoltaiczna to nie tylko biznes, to misja. Zależy nam, aby nasze usługi były wysokiej jakości, a nasi pracownicy byli często ze swoimi rodzinami. Dlatego nasze usługi świadczymy na terenach nam bliskich – Mazurach, Warmii, Mazowszu i Podlasiu. Dalsze wędrówki nie pozwolą nam na szybki dojazd do klienta i zapewnienie serwisu w terminie dogodnym dla naszych klientów.

Warszawa

Białystok

Łomża

Giżycko

Szczytno

Szczuczyn

Olsztyn

Zambrów

Kolno

Biała Piska

Mikołajki

Ełk

Grajewo

Mrągowo

Pisz

Naszą niskoemisyjną siedzibę znajdziecie przy ulicy Gizewiusza 2 w Piszu. Lokal numer dwa to właściwe miejsce, aby rozpocząć przygodę z fotowoltaiką!

Ząbki

Ostrów Mazowiecka

Radzymin

Olsztynek

Ruciane-Nida

Biskupiec

Barczewo

Ostróda

Ostrołęka

Maków Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki

Legionowo

Ciechanów

Płońsk

Wyszków

Augustów

Iława

Mława

Orzysz

Pasym

Siemiatycze

Wołomin

Marki

Sokołów Podlaski

Mińsk Mazowiecki

Otwock

Łuków

Garwolin

Żyrardów

Nadarzyn

Sokołów Podlaski

Łyse

Mońki

Bielsk Podlaski

Przasnysz

niskoemisyjni.pl sp. z o.o.| ul. Gizewiusza 2/2, 12-200 Pisz, woj. warmińsko-mazurskie | +48 511 986 729 | biuro@niskoemisyjni.pl | NIP 8491592929

Zainteresowany? Nie zwlekaj!

Czekamy na Twój kontakt!
Zainteresowany? Zadzwonimy!

Kiedy mamy zadzwonić?

lub zostaw nam wiadomość!

Administratorem danych osobowych jest niskoemisyjni.pl sp. z o.o. z siedzibą w Piszu, adres: ul. Gizewiusza 2 lok. 2, 12-200 Pisz (zwana dalej „Administratorem”). Administrator przetwarza dane osobowe głównie w celach organizacyjnych tj. odpowiedzi na przesłanie zapytanie oraz w celach marketingowych, w szczególności w celu przesłania ofert, które mogą Państwa zainteresować. Więcej informacji na temat celów i sposobów przetwarzania danych oraz praw, które Państwu przysługują, znajduje się tutaj.