O nas

KRÓTKO O NAS


Pochodzimy z miejsca kojarzonego z czystym powietrzem oraz naturą. Urodziliśmy się w Piszu na Mazurach i od pewnego czasu ponownie jest to nasze miejsce na ziemi. Po wielu latach spędzonych w stolicy naszego kraju doszliśmy do wniosku, że budując firmę z branży odnawialnych źródeł energii zrobimy więcej dla siebie i dla świata, niż zza menadżerskich biurek w dużych firmach.CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?


Jesteśmy lokalni. Nie dotyczy nas giełda i wielkie targety. Nie mamy rozbudowanej struktury i marketingu za miliony, dlatego skupiamy się na jakości, a nie ilości. Nie jesteśmy najtańsi. Nie szukamy bezsensownych oszczędności stosując tanie zamienniki ważnych, ale niewidocznych dla Klienta komponentów, tylko po to, aby wygrać ceną, podpisać kolejną umowę i wystawić kolejną fakturę. Wykonane instalacje (fotowoltaiczne, folie grzewcze, pompy ciepła) mają Ci służyć przez lata, dlatego nie ma tu miejsca na półśrodki.
Nie udzielamy długich gwarancji bez pokrycia obwarowanych szeregiem wyłączeń i klauzul. Nasze gwarancje na usługę wynoszą zwykle od 3 do 5 lat (są niezależne od znacznie dłuższych gwarancji udzielanych przez producentów komponentów). Jest to okres, w którym bierzemy odpowiedzialność za swoją pracę i wykonaną instalację, czy to fotowoltaiczną, czy grzewczą.
Każdemu Klientowi staramy się doradzać, co dla niego najlepsze. Nie zawsze zainstalujemy Wam panele fotowoltaiczne. Jeżeli dach na to nie pozwala, jest w złym stanie, skierowany na północ lub ma taki kształt, który sprawi, że instalacja będzie nieefektywna – odradzimy instalację. Słuchamy Waszych potrzeb i staramy się odpowiadać na nie w sposób jak najbliższy Waszym oczekiwaniom.

CO JEST DLA NAS WAŻNE?


Jesteśmy ludźmi zatrudniającymi innych ludzi (mamy pracowników, a nie podwykonawców, którym płacimy wyłącznie za wykonaną pracę). Chcemy być uczciwi wobec pracowników i wobec klientów. Staramy się, aby wykonać naszą pracę tak, żeby wszyscy byli zadowoleni, a my nie chcemy się wstydzić naszych instalacji. Zadowolony klient to najlepsza reklama i wisienka na naszym biznesowym torcie.JAK WYKONUJEMY INSTALACJĘ?


Zatrudniamy osoby, które na dachu pracują od wielu lat. Wiedzą jak się po nim poruszać, aby go nie zniszczyć i aby po naszej wizycie nadal był bezpieczną barierą chroniącą Cię przed czynnikami atmosferycznymi. Niejednokrotnie, nawet nie mówiąc o tym Inwestorowi dokonujemy drobnych poprawek dekarskich, które poprawiają jakość pokrycia (uszczelnienia, dokręcenia, wymiana).
Chcesz zobaczyć, dlaczego warto nam zaufać? Sprawdź, jak wykonujemy instalację i na co zwracamy szczególną uwagę - KLIKNIJ TUTAJ!
Jesteśmy także rodzicami, patrzącymi na zmieniający się i niszczejący na naszych oczach klimat. Chcemy, aby nasze, a także Twoje dzieci i wnuki poznały Świat takim jakim jest teraz. Są to główne powody, dla których dbałość o środowisko oraz wspólną przyszłość, w tym także Twoje rachunki, są dla nas szczególnie ważne, a prowadzenie firmy jest dla nas nie tylko sposobem na życie, ale również pasją oraz misją społeczną.