Przejdź do treści

O firmie

Jesteśmy firmą działającą w obszarze odnawialnych źródeł energii, oferującą Klientom instalacje nowoczesne, ekologiczne, a ponadto generujące duże oszczędności. Nasza siedziba znajduje się w Piszu na Mazurach. Dzięki doskonałemu położeniu zapewniamy obsługę inwestycji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego oraz mazowieckiego, w tym największych miast w regionie takich jak Ełk, Olsztyn, Mrągowo, Giżycko, Białystok, Łomża, Grajewo oraz w ich okolicach.

Nasz zespół

Wiemy, że firma to ludzie, dlatego zatrudnimy wykwalifikowanych pracowników posiadających stosowne uprawnienia oraz przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w obszarze, w którym działają (elektrycy, chłodnicy, dekarze, doradcy techniczni, etc.). Dzięki temu jesteśmy spokojni o naszych Klientów oraz powierzone nam inwestycje. Zatrudniamy osoby posiadające wieloletnie doświadczenie projektowe oraz wykonawcze, wobec czego jesteśmy w stanie wesprzeć naszych Klientów zarówno na etapie planowania inwestycji, jak również podczas ich realizacji oraz eksploatacji.

W czym Ci pomożemy?

Nasz cel jest jasny – chcemy zapewnić każdemu Klientowi najwyższej jakości instalacje dopasowane do jego potrzeb oraz możliwości. Nasze główne kierunki rozwoju to instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, wentylacja mechaniczna oraz klimatyzacja. Zapewniamy obsługę inwestycji na każdym jej etapie. Doradzamy naszym Klientom już na etapie projektowania. Podejmujemy się realizacji zleconych nam prac zarówno w nowych budynkach, jak również w budynkach już użytkowanych, wymagających modernizacji lub wyposażenia w instalację fotowoltaiczną lub niskoemisyjne źródło ciepła, jakim jest pompa ciepła.

Podejmujemy się kompleksowej obsługi inwestycji oraz wyposażenia ich we wszystkie niezbędne instalacje, w tym: – instalację elektryczną, – instalację wodnokanalizacyjną, – instalację centralnego ogrzewania opartą o pompę ciepła, – instalację fotowoltaiczną, – instalację wentylacji mechanicznej z rekuperacją, – instalację klimatyzacyjną. Powierzanie swojej inwestycji wielu podmiotom to często wyzwanie związane ze skoordynowaniem całego procesu, a także nierzadko kłopot w ustaleniu odpowiedzialności za poszczególne etapy realizacji na ich styku. Chcemy Cię w tym wyręczyć i zapewnić, że z jakości pracy oraz uzgodnionego wynagrodzenia będziesz rozliczał tylko jednego wykonawcę, który weźmie odpowiedzialność za całość.

Nasi doradcy czekają na Twój ruch.

Skontaktuj się z nami już dziś!