POMPA CIEPŁA


Zakres usług

W czym możemy Ci pomóc?


Oferujemy sprzedaż, dostawę, montaż oraz serwis pomp ciepła z przeznaczeniem do budynków mieszkalnych oraz komercyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w chłodnictwie oraz stosowne certyfikaty wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego, jak również autoryzację ze strony wybranych producentów, w tym m.in. firmy Panasonic, upoważniającą nas do montażu oraz uruchamiania oferowanych urządzeń.

Pompa ciepła to system ogrzewania dla Ciebie


Wybierając źródło ciepła warto pamiętać, że ponad 60% kosztów utrzymania budynku związane są z jego ogrzewaniem. Wiedząc o tym, bardzo często, szukając bezobsługowego i taniego w eksploatacji ogrzewania wybór pada na zastosowanie pompy ciepła. Dlaczego tak jest? Przede wszystkim liczymy na to że pompa ciepła zapewni niskie koszty ogrzewania i będzie niezawodnie pracować przez kilkanaście lat. Jest to prawidłowy wybór, ponieważ ceny tradycyjnych paliw szybko się zmieniają - z roku na rok są coraz wyższe i można zakładać, że ich cena będzie rosła.


Najważniejsze zalety zastosowania pompy ciepła:


• pompa ciepła może służyć jako wyłączne źródło ciepła (pracuje nawet przy -28 stopniach Celcjusza) do ogrzewania budynku, jak również może współpracować z innymi źródłami ciepła (piec gazowy, kominek z płszczem etc.)
• pompa ciepła to jedne z najniższych kosztów eksploatacji wśród wszystkich źródeł ciepła, dodatkowo nie wymagające obsługi
• obniża koszty budowy domu – stawiając na pompę ciepła nie potrzebujemy komina, kotłowni oraz przestrzenia do magazynowania opału itp.
• pompa ciepła to urządzenie, które poza ogrzewaniem budynku zapewni także ciepłą wodę użytkową
• nie tracisz czasu na szukanie paliwa w atrakcyjnej cenie oraz organizację jego dostawy
• długa żywotność pompy ciepła, wynosząca około 20 lat
• pompa ciepła jest nowoczesnym oraz przyjaznym dla środowiska źródłem ciepła
• pompa ciepła z powodzeniem może chłodzić pomieszczenia w lecie

Pompa ciepła jako źródło oszczędności

Wybierając pompę ciepła oraz uzupełniając ją instalacją fotowoltaiczną możemy założyć, że poza wydatkiem inwestycyjnym przestaniemy ponosić koszty związane z ogrzewaniem domu oraz ciepłej wody użytkowej, tym samym staniemy się obojętni na kolejne podwyżki cen energii elektrycznej, które są pewne.

Upewnij się, że pompa ciepła to rozwiązanie dla Ciebie

Jesteśmy pewni, że pompa ciepła to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne, będące najlepszym wyborem na lata. Jeżeli masz wątpliwości sprawdź swój dom na https://cieplowlasciwie.pl/. Niezależny od nas serwis pomoże Ci porównać różne systemy grzewcze i wybrać idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego domu.