Przejdź do treści

Pompy ciepła Pisz

Wydajne pompy ciepła – Pisz i województwo warmińsko-mazurskie to obszar, na którym świadczymy usługi dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Skorzystaj z oferty.

Pompy ciepła Pisz - autonomiczne źródło ciepła z dofinansowaniem dla województwa warmińsko-mazurskiego

Pompa ciepła to zaawansowany technologicznie system grzewczy, z pomocą którego zapewnisz komfort cieplny w swoim domu lub firmie, ale także ogrzejesz wodę użytkową. Zapewnia on ekologiczny i tani sposób ogrzewania przestrzeni, dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii – pobierając w 80% ciepło z gruntu lub powietrza oraz w 20% z prądu, a następnie przekazując je do instalacji grzewczej. Coraz częściej na ekologiczne ogrzewanie decydują się zarówno klienci indywidualni, jak i firmy, widząc w nim nie tylko niezależność i komfort termiczny, bez emisji szkodliwych zanieczyszczeń do atmosfery, ale przede wszystkim: znaczącą oszczędność. Ogrzewanie zmodernizowanego domu z 2000 roku, o powierzchni 150m2, przy pomocy pompy ciepła to koszt ok. 3600 zł rocznie. Wartość ta zostanie obniżona o ponad 80%, kiedy w budynku zamontowana zostanie pompa ciepła z fotowoltaiką. Pisz, Mikołajki, Ruciane-Nida, Ełk, Łomża, Olsztyn – to tylko kilka przykładowych miast, w których świadczymy nasze usługi. Poszukujesz firmy do montażu pompy ciepła w województwie warmińsko-mazurskim? Nasza oferta jest dla Ciebie – skontaktuj się z nami,  zweryfikujemy, jak w Twoim obiekcie sprawdzi się  pompa ciepła.

Pisz i okolice - pompy ciepła - oferta dla każdego

Pompy ciepła to rozwiązanie odpowiednie nie tylko dla nowego budownictwa. Możesz przy pomocy tego rodzaju systemu ogrzewać także starsze, zmodernizowane obiekty, notując ogromne oszczędności na kosztach grzewczych – zarówno w przypadku montażu samej pompy, jak i w duecie z fotowoltaiką, co znacznie przyspieszy zwrot inwestycji. Nic więc dziwnego, że coraz częściej konsumenci decydują się na ekologiczny system ogrzewania, jakim jest pompa ciepła.

Województwo warmińsko-mazurskie to główny obszar terytorialny, na którym świadczymy usługi. Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie dla Twojego obiektu. Przeanalizujemy zapotrzebowanie energetyczne budynku, wskażemy dostępne metody zwiększenia pasywności i zaproponujemy model pompy ciepła, który sprawdzi się w jego przypadku. Myślisz nad montażem pompy ciepła w Piszu, Rucianem-Nidzie, Ełku, Łomży, Olsztynie lub jednym z wielu okolicznych miast? Nie tylko pomożemy Ci z montażem, ale także wskażemy, jak pozyskać dotacje na pompy ciepła w województwie warmińsko-mazurskim – korzystając z regionalnych lub ogólnopolskich programów – np. Czyste Powietrze czy Moj Prąd.

Roczny koszt ogrzewania domu z 2000 roku o powierzchni ogrzewanej 150 m2 pompą ciepła, bez instalacji fotowoltaicznej (PV) wynosi około 3600 zł.
W przypadku dodatkowej inwestycji w instalację fotowoltaiczną kwota ta zostanie obniżona o ponad 80%
!

Pompy ciepła Pisz - wybierz sprawdzonego dostawcę

Szukasz solidnej i sprawdzonej firmy montującej pompy ciepła w Piszu i okolicach? Nasza oferta jest dla Ciebie. Zaproponujemy Ci rozwiązania pochodzące od najlepszych na rynku producentów – Panasonic, Stiebel Eltron, Vaillant, Daikin, Mitsubishi Electric, Bosch, objęte gwarancją sięgającą 15 lat. Przede wszystkim jednak: zapewnimy profesjonalny montaż, którym zajmą się nasi doświadczeni eksperci. Nie korzystamy z usług podwykonawców, co pozwala nam osiągać najwyższe standardy procesów montażowych. Oferujemy także realne gwarancje oraz szybki i skuteczny serwis. Jeśli więc planujesz montaż pompy ciepła w Piszu lub okolicach, możesz liczyć na naszą pomoc. Zyskasz również pełne wsparcie podczas jej użytkowania – odpowiemy na każde Twoje pytanie i rozwiążemy każdy problem. 

Oferta Niskoemisyjnych - pompy ciepła - Pisz i okolice

Specjalizujemy się w realizacji projektów obejmujących montaż niezależnych pomp ciepła lub tych, w duecie z fotowoltaiką. Pompy ciepła w województwie warmińsko-mazurskim to szereg korzyści – m.in.:

  • znaczne obniżenie kosztów grzewczych,
  • niezależność energetyczna,
  • przyjazne dla środowiska ogrzewanie, bazujące na odnawialnych źródłach energii,
  • dostęp do wydajnych systemów – działających nawet 30 lat,
  • szybki, nieinwazyjny i profesjonalny montaż,
  • pełne wsparcie posprzedażowe – obsługa serwisowa i pomoc w przypadku problemów użytkowych,
  • dotacje do pomp ciepła w województwie warmińsko-mazurskim.


Poszukujesz firmy specjalizującej się montażu pomp ciepła, która działa na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego? Niskoemisyjni to pompy ciepła w Piszu, Mikołajkach, Rucianem-Nidzie, Ełku, Łomży, Olsztynie i innych, okolicznych miastach. Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać najtańsze, spośród dostępnych na rynku, źródło ogrzewania dla Twojego domu lub firmy.

Pompa ciepła to rozwiązanie dla Ciebie

Jesteśmy pewni, że pompa ciepła to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne, będące najlepszym wyborem na lata. Jeżeli masz wątpliwości sprawdź swój dom na https://cieplowlasciwie.pl/. Niezależny od nas serwis pomoże Ci porównać różne systemy grzewcze i wybrać idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego domu lub firmy.
Skontaktuj się z nami już dziś!