Przejdź do treści
Systemy grzewcze

Systemy grzewcze dopasowane do potrzeb

Dom lub biuro możesz ogrzać na wiele sposób. Ale który z nich będzie najbardziej efektywny i oszczędny?

Instalujemy ekonomiczne i ekologiczne systemy grzewcze, które dobieramy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. W asortymencie mamy ogrzewanie podłogowe, grzejnikowe oraz klimakonwektory.

Efektywne systemy grzewcze

Co nas wyróżnia?

Kompleksowo podchodzimy do realizowanych projektów - analizujemy realne potrzeby Twojego budynku i prezentujemy konkretne możliwości, ukierunkowane na jego specyfikę. Proponujemy optymalne systemy grzewcze, zarówno dla nowych obiektów budowlanych, jak i starszych budynków, które cechują się dużymi stratami ciepła.  Każdą, prezentowaną Ci możliwość, argumentujemy, wskazując najbardziej korzystne rozwiązania.

Bazujemy wyłącznie na komponentach renomowanych producentów i montujemy bez wsparcia podwykonawców - masz pewność dobrze wykonanej usługi. Dostarczamy systemy grzewcze na lata.​

+500

systemów grzewczych

Tyle systemów grzewczych zamontowaliśmy w domach i firmach klientów.

+1200

zadowolonych klientów

Wdrażamy rozwiązania dopasowane do potrzeb, zapewniając klientom spokój i komfort.

+10 lat

doświadczenie monterów

W zespole mamy wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych monterów.

Wybierz systemy grzewcze dopasowane do potrzeb

Porozmawiajmy niezobowiązująco o Twojej inwestycji. Przekonaj się, ile możesz zyskać na doborze właściwej instalacji.

Kilka faktów

Jakie systemy grzewcze instalujemy?

Oferujemy montaż instalacji grzewczych – w tym ogrzewania podłogowego, grzejnikowego oraz systemów opartych na klimakonwektorach. Proponujemy rozwiązania nie tylko dopasowane do potrzeb obiektu, ale także analizujemy wzajemną synergię, aby ogrzewanie po prostu Ci się opłacało.

Wiemy, jak ważne jest tworzenie kompletnych systemów grzewczych – zapewniających nie tylko efektywne i ekonomiczne, ale także przyjazne atmosferze ogrzewanie. Pomożemy Ci znaleźć optymalny system grzewczy.

Systemy grzewcze od środka

Jak wybrać instalację grzewczą?

Wybór systemu grzewczego i montaż dobranego rozwiązania poprzedzamy dogłębną analizą potrzeb Twojego obiektu. Naszym celem jest nie tylko dostarczenie Ci instalacji grzewczej opartej o OZE, ale także wskazanie możliwych inwestycji, które podniosą energooszczędność Twojego budynku oraz komfort życia.

Koncentrujemy się na doradzaniu rozwiązań z obszaru systemów grzewczych, które pozwalają na maksymalnie wydajne i ekonomiczne ogrzewanie budynków. Do tego rodzaju projektów podchodzimy kompleksowo, wskazując możliwości termomodernizacji obiektów, np. przez wymianę okien, ocieplenie przegród czy dachu.

Systemy grzewcze od Niskoemisyjnych

Dlaczego warto wybrać dedykowaną instalację?

Patrzymy całościowo na możliwości budynku – opieramy się na dostarczaniu funkcjonalnej instalacji grzewczej, a także wskazujemy kamerą termowizyjną źródła utraty ciepła.

Pomagamy w pozyskaniu atrakcyjnych dotacji – zarówno na modernizację posiadanej instalacji grzewczej, jak i obiektu, w którym mają być zamontowane.

Dobieramy rozwiązania grzewcze, które zapewniają funkcjonalne i bezobsługowe użytkowanie.

Zapewniamy ekonomiczny system ogrzewania, który pozwala na zminimalizowanie stałych kosztów.

Dotacja na systemy grzewcze

Pomożemy Ci pozyskać dotację na systemy grzewcze.

Dbamy o szybki zwrot Twojej inwestycji dopełniając wszelkich formalności w pozyskiwaniu dofinansowania z programów rządowych - przedstawiamy możliwości, wypełniamy, składamy dokumenty i śledzimy postępowanie aż do wypłaty środków. Naszym celem jest, abyś jak najmniej zapłacił za OZE.

Nasze know-how

Jak pomożemy Ci wybrać instalację grzewczą?

Pomożemy Ci wybrać system, który sprzężony z innymi, nowoczesnymi technologicznie urządzeniami, stworzy w Twoim domu komfortową i tanią w użytkowaniu przestrzeń, której potrzebujesz.

Uzyskasz nasze wsparcie w wyborze instalacji grzewczej, która pozwoli
Ci ekonomicznie i ekologicznie ogrzać dom, ale także dostarczymy szereg rekomendacji, które pozwolą zwiększyć pasywność budynku, podnosząc jego funkcjonalność na długie lata.

Proces współpracy

Gwarantujemy oszczędności według prostego planu.

1. Kontaktujesz się z nami

Wystarczy, że wypełnisz formularz, a opiekun klienta skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin roboczych i pozna szczegóły.

2. Analizujemy Twoje potrzeby

Nie proponujemy każdemu tych samych rozwiązań. Dobieramy je do Twojej obecnej sytuacji i oczekiwań, często po wizji lokalnej.

3. Dobieramy rozwiązania

Czarno na białym pokazujemy nasz plan na uczynienie Twojego domu niskoemisyjnym. Dajemy prognozy oszczędności.

4. Zawieramy umowę

Jasna, przejrzysta, czytelna i uczciwa dla obu stron. Opisujemy warunki współpracy co do najmniejszego detalu.

5. Instalujemy OZE

W ustalonym terminie, nasi monterzy przyjeżdżają na miejsce. Już wcześniej wiesz, ile potrwają prace.

6. Gwarantujemy wsparcie

Nasza współpraca nie kończy się na udanym montażu. Zapewniamy szybki serwis oraz pomoc w pozyskaniu dotacji.

Bierzemy odpowiedzialność za każdy etap

Pełne wsparcie All-In-One

Od badania potrzeb, przez pozyskanie funduszy, stworzenie projektu i instalację, po serwis gwarancyjny. Ponosimy pełną odpowiedzialność za systemy grzewcze, z których możesz od razu korzystać.

Nasza praca

Realizacje

Zobacz, jak może wyglądać Twój wysokooszczędny dom.

Wymiana kotła na pompę ciepła uzupełnioną o instalację (Solaredge)

Niezawodne i bezobsługowe ogrzewanie z własną elektrownią

Wszystkie instalacje w nowym domu załatwione jednym telefonem

Co o nas mówią?

Opinie klientów

To, że skutecznie działamy, poznajemy po wysokich oszczędnościach na kontach naszych klientów oraz ich satysfakcji.

Monika Szmigiel

obsługa administracyjna biura 
w niskoemisyjni.pl

ul. Gizewiusza 2/2, 12-200 Pisz

woj. warmińsko-mazurskie

poniedziałek-piątek: 8:30 - 16:30

sobota, niedziela: nieczynne

Napisz do nas

Postaw zielony krok 
w kierunku oszczędności

Po przesłaniu formularza, do 24 godzin roboczych, skontaktuje się z Tobą dedykowany opiekun klienta. Sprawdź swoją skrzynkę mailową, bo tam prześlemy potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
  FAQ

  Często zadawane pytania

  Myślisz o inwestycji w OZE, ale masz pewne wątpliwości? Tutaj znajdziesz odpowiedzi, które zaspokoją Twoją ciekawość.

  Jakie są rodzaje systemów ogrzewania?

  Najpopularniejsze systemy to ogrzewani płaszczyznowe, którym najczęściej będzie popularna „podłogówka”. Istnieją również ogrzewania płaszczyznowe instalowane w ścianach, jednak jest to rozwiązanie nadal mało popularne, często stanowiące jedynie uzupełnienie ogrzewania instalowanego w podłodze. Coraz rzadziej spotykanym w nowym budownictwie, popularnym w budynkach modernizowanych jest ogrzewanie grzejnikowe.

  Jakie są zalety ogrzewania podłogowego?

  Ogrzewanie podłogowe zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła, jest niewidoczne, nie zajmuje miejsca. Ponadto ogrzewanie płaszczyznowe powoduje mniejszą konwekcję powietrza, dzięki czemu uważane jest także za zdrowsze. Kolejną zaletą jest również niższy koszt eksploatacyjny budynku wyposażonego w ogrzewanie podłogowe.

  Jaki system ogrzewania jest najbardziej ekonomiczny?

  Ogrzewanie podłogowe idealnie współpracuje z pompami ciepła, które są jednymi z najbardziej ekonomicznych systemów ogrzewania ze względu na ich wysoką efektywność energetyczną.

  Czy mogę zainstalować ogrzewanie podłogowe w istniejącym domu?

  Tak, jest to możliwe, ale może wymagać znaczących prac remontowych. Najlepiej planować instalację ogrzewania podłogowego podczas budowy lub generalnego remontu. W większości przypadków, myśląc o modernizacji źródła ciepła zastosowania pompy ciepłą lub kotła pelletowego nie wymaga wprowadzania zmian w istniejącym układzie ogrzewania, za wyjątkiem modernizacji samej kotłowni.