Systemy grzewcze

Czym ogrzewać dom i nie zbankrutować?


Na rynku dostępne są bardzo zróżnicowane rozwiązania dotyczące ogrzewania Twojego domu czy biura. W gąszczu możliwości trudno się zorientować co wybrać i dobrać najodpowiedniejszą opcję dla naszego budynku czy pomieszczenia.

Gaz, węgiel a może OZE?


Tradycyjne kotły gazowe, kotły na węgiel na pewno znajdą swoich zwolenników, ale wśród zespołu niskoemisyjni.pl próżno ich szukać. Naszym celem jest oferowanie rozwiązań ekologicznych i nowoczesnych, ale też ekonomicznie uzasadnionych!

Co możemy zaproponować?


Nasza szeroka oferta opiera się nie tylko o sprzedaż OZE, ale też o uświadamianie klientów w zakresie pasywności ich budynków oraz strat ciepła, które pojawiają się w szczególności w starszych nieruchomościach. Kluczowa dla nas jest informacja o możliwości, a czasem konieczności termomodernizacja budynku – ocieplenie murów, wymiana okien, modernizacja dachu i inne.

A co wybiera przeciętny Kowalski?


Najczęstsze systemy wybierane przez inwestorów to:

  • pompa ciepła
  • instalacja fotowoltaiczna
  • ogrzewanie podłogowe
  • wentylacja mechaniczna
  • klimatyzacja

Połączenie lub raczej sprzężenie powyższych elementów pozwala na stworzenie komfortowej przestrzeni dla użytkowników. Stałość temperatur, wilgotności powietrza, a także minimalizacja alergenów to coś czego szukają inwestorzy, by stworzyć przyjazne miejsce.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.