Przejdź do treści

Systemy grzewcze

Na rynku dostępne są bardzo zróżnicowane rozwiązania dotyczące ogrzewania Twojego domu czy biura. W gąszczu możliwości trudno się zorientować co wybrać i dobrać najodpowiedniejszą opcję dla naszego budynku czy pomieszczenia.

Systemy grzewcze - ekonomiczne i ekologiczne

Oferujemy montaż instalacji grzewczych – w tym ogrzewania podłogowego, grzejnikowego oraz systemów opartych na klimakonwektorach. Szerokie doświadczenie i bogaty zakres wzajemnie uzupełniających się usług, pozwalają nam proponować rozwiązania nie tylko optymalne pod kątem potrzeb obiektu, w którym mają zostać zamontowane, ale także wykorzystujące wzajemną synergię.

Wiemy, jak ważne jest tworzenie kompletnych systemów grzewczych – zapewniających nie tylko efektywne i ekonomiczne, ale także przyjazne atmosferze ogrzewanie. To dlatego zamontujemy dla Ciebie rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania w pełnym wymiarze. Myślisz nad wyborem odpowiedniej instalacji grzewczej? Pomożemy Ci znaleźć najbardziej optymalny system.

Jak wybrać instalację grzewczą?

Wybór systemu grzewczego i montaż dobranego rozwiązania poprzedzamy dogłębną analizą potrzeb Twojego obiektu. Naszym celem jest nie tylko dostarczenie Ci instalacji grzewczej opartej o OZE, ale także wskazanie możliwych inwestycji, które podniosą pasywność Twojego budynku. To podstawowy problem przede wszystkim starszych nieruchomości, w których utrata ciepła generuje ogromne koszty grzewcze.  

Koncentrujemy się na doradzaniu klientom rozwiązań z obszaru systemów grzewczych, które pozwolą im na maksymalnie wydajne i ekonomiczne ogrzewanie budynków. Do tego rodzaju projektów podchodzimy kompleksowo – wskazując możliwości termomodernizacji obiektów – np. poprzez wymianę okien, ocieplenie przegród budowlanych czy dachu. Wszystko po to, by wybrane rozwiązanie grzewcze było funkcjonalne i opłacalne przez długie lata. Zastanawiasz się, jaki system grzewczy będzie odpowiedni dla Twojego obiektu? Skontaktuj się z nami – zaproponujemy rozwiązanie łączące ekologiczny i ekonomiczny wymiar.

Instalacje grzewcze od Niskoemisyjnych - dlaczego warto?

Szeroki zakres komplementarnych ze sobą usług oraz bogate doświadczenie w obszarze technik grzewczych i OZE, pozwalają nam proponować klientom systemy grzewcze, synergiczne z innymi instalacjami i rozwiązaniami.

Odpowiednio dobrana instalacja grzewcza to:

  • kompleksowe spojrzenie na możliwości budynku – nie tylko oparte na dostarczaniu funkcjonalnej instalacji grzewczej, ale także na wyeliminowaniu potencjalnych strat ciepła,
  • możliwość podniesienia pasywności nawet bardzo nieenergooszczędnych obiektów starszego budownictwa,
  • dobór rozwiązań grzewczych, które zapewniają maksymalnie funkcjonalne i bezobsługowe użytkowanie,
  • ekonomiczny system ogrzewania, który pozwala na zminimalizowanie stałych kosztów,
  • rozwiązania przyjazne środowisku – propozycja systemów grzewczych opartych na OZE,
  • możliwość pozyskania atrakcyjnych dotacji – zarówno na modernizację posiadanej instalacji grzewczej, jak i obiektu, w którym mają być zamontowane.

Skorzystaj z dotacji i oszczędzaj

Możesz liczyć na naszą pomoc nie tylko w zakresie doboru i montażu systemu grzewczego, ale także pozyskaniu odpowiedniej dotacji na modernizację instalacji grzewczej oraz montaż ekologicznego źródła ciepła w starszym budownictwie – np. z programów Moj Prąd i Czyste Powietrze. Skontaktuj się z nami – zgromadzimy dla Ciebie wszystkie potrzebne dokumenty i pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie.

Niskoemisyjni - co nas wyróżnia?

Wyróżniamy się nie tylko dostarczaniem najwyższej jakości systemów grzewczych, ale także kompleksowym podejściem do realizowanych projektów. Analizujemy realne potrzeby Twojego budynku i prezentujemy Ci konkretne możliwości, ukierunkowane na jego specyfikę. Tym sposobem proponujemy optymalne systemy grzewcze zarówno dla nowych obiektów budowlanych, jak i starszych budynków, które cechują się dużymi stratami ciepła.  Każdą, prezentowaną Ci możliwość, argumentujemy, wskazując dostępne dla Ciebie i najbardziej korzystne rozwiązania. Wszystko to robimy z zachowaniem najwyższych standardów jakości – bazując wyłącznie na komponentach renomowanych producentów oraz oferując montaż bez wsparcia podwykonawców. Pozwala nam to dostarczać instalacje grzewcze, których jesteśmy pewni, które mają ekonomiczny i ekologiczny wymiar, a także stanowią inwestycję na lata.  Skontaktuj się z nami, by wybrać najlepszą dla swojego domu!

Instalacja grzewcza - inwestycja na lata

Zdajemy sobie sprawę z tego, że instalacja grzewcza to jedna z najważniejszych w każdym obiekcie. Pomożemy Ci wybrać system, który sprzężony z innymi, nowoczesnymi technologicznie urządzeniami, wykreuje w Twoim domu komfortową przestrzeń, której potrzebujesz. Uzyskasz nasze wsparcie w wyborze instalacji grzewczej, która nie tylko pozwoli Ci ekonomicznie i ekologicznie ogrzać dom, ale także otrzymasz szereg rekomendacji, które pozwolą zwiększyć pasywność swojego budynku, podnosząc jego funkcjonalność na długie lata. Chcesz wiedzieć, jak zmodernizować obiekt starego budownictwa? Szukasz rozwiązania grzewczego dla nowego domu? Skontaktuj się z nami – zaprezentujemy Ci najkorzystniejsze, dostępne dla Ciebie opcje. 

Wsparcie, jakiego oczekujesz

Nasi klienci doceniają kompleksowe wsparcie, którego im udzielamy na każdym etapie współpracy. Nie tylko pomożemy Ci dobrać system grzewczy kompatybilny z Twoim obiektem, ale także nauczymy jego obsługi oraz udzielimy wsparcia w każdej, niespodziewanej i trudnej sytuacji. Na wszystkie dostarczane przez nas rozwiązania uzyskasz realną gwarancję i serwis, za które odpowiadamy osobiście. Pozwoli Ci to czuć się bezpiecznie podczas procesu użytkowania systemu grzewczego. 

Nasi doradcy czekają na Twój ruch.

Skontaktuj się z nami już dziś!