Wentylacja mechaniczna

Świeże powietrze w domu to oszczędność


Coraz szczelniejsze okna sprawiają, że w aktualnie budowanych domach wymiana powietrza jest utrudniona lub często nawet niemożliwa. Twój dom jest jak bańka. Wentylacja grawitacyjna działa tylko wtedy, gdy twój dom przestaje być szczelny, przez co zimno tłoczone jest do Twojego domu. Przy zastosowaniu wentylacji mechanicznej z rekuperacją zyskujesz nie tylko czyste, odpowiednio przygotowane, wolne od alergenów powietrze, ale też oszczędzasz zatrzymując ciepło w domu!

Rekuperacja to nawet 50% oszczędności na kosztach ogrzewania


Koszty ogrzewania domu to największy procentowo pożeracz naszych pieniędzy. Energia w domu pochłaniana jest głównie przez ogrzewanie. Dzięki ograniczeniu strat cieplnych możesz oszczędzać swoje pieniądze, a jednocześnie dbać o zdrowie swojej rodziny! Powietrze bez alergenów, roztoczy, zapachów! Bez konieczności otwierania okien latem unikniesz niechcianych komarów i innych insektów w swoim domu.

Renomowani producenci


Planując wentylację mechaniczną z rekuperacją w Państwa domach stawiamy na jakość. Chcemy, aby instalacja posłużyła przez długie lata i dawała komfort, który sami chcielibyśmy mieć we własnych domach. Dlatego stawiamy na renomowanych producentów i jakościowe elementy. Stosujemy takie marki jak: AERISThesslagreenBrinkBartosz czy Vents , a także inne według życzeń klientów.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.